Uudised

 • 5 põhjust, miks soetada aknapesurobot

  Posted on by Roger Rehe

  • Ohutus
  • Lihtne lahendus
  • Minimaalne pingutus
  • Ei mingeid triipe enam
  • Need näevad lahedad välja

  Aknapesuroboti abil on aknad sise- ja välistingimustes hõlpsasti puhastatavad, sealhulgas ka raskesti ligipääsetavamad kohad. Aknapesurobot puhastab tavaliselt terve akna servast servani, andes teada, kui see on tööga valmis saanud. Aknapesurobotid ühendavad automatiseeritud liikumise aknapesutehnoloogiaga ja tavaliselt jäävad need akende külge kasutades mootori abil töötavat imemistehnikat. Kui need on akna külge kinni jäänud, saavad nad akna automaatselt servast servani pesta, võimaldades teil ära puhastada kõik kõrged, kättesaamatud aknad. 

  Kui enamikul aknapesurobotitel on samad üldised omadused, siis mõned pakuvad erinevaid funktsioone, puhastusmeetodeid ja kõrguse piiranguid. Toome teieni viis põhjus, miks endale aknapesurobot soetada. 

  Ohutus

  Akna pesemine 16. korrusel, eriti väliskülje pesemine, pole tegevus, mida võiksite nimetada ohutuks. Kui teie kodu on kõrgel korrusel, on isegi magnetpuhastiga oht kukkuda ja endale haiget teha. Isegi majaomanike peavad kõrgemate akendeni jõudmiseks millegi peale astuma ja olukord võib muutuda ohtlikuks. Aknapesurobotiga ei pea te kukkumise ohu pärast muretsema. Kui te pole huvitatud akrobaatikast, visake redel minema, hoidke end turvaliselt ja kasutage mugavat aknapesurobotit.

  Lihtne lahendus

  Aknapesuroboti ostmisel ei pea turvalisus olema teie peamine põhjus. Käsitsi puhastamine võtab palju aega ja energiat, eriti kui peate moppi ikka ja jälle loputama. Kujutage lihtsalt ette kergendust, mida tunnete, kui selle töö tegemiseks kulub 20 sekundit teie päevast. 

  Need nutikad robotid sobivad suurepäraselt ka nurkade tuvastamiseks ja puhastamiseks tänu tehisintellektile ja servade tuvastamise anduritele. Seega ei pea te muretsema raskesti ligipääsetavate kohtade pärast. Lisaks on nendes olevad mikrokiust padjad tavaliselt pesumasinas pestavad. Neid on ka lihtne seadistada kahe juhtimisvõimalusega: äppi ja kaugjuhtimispuldiga. Puudutage lihtsalt selle lülitit ja see hakkab teie aknal tööle. 

  Minimaalne pingutus

  Enamik aknapesuroboti puhastusvahendeid on kerged. Saate oma seadme hõlpsasti kätte võtta ja iseseisvalt oma akna külge kinnitada. Kui see on ühe akna pesemisega valmis saanud, siis eemaldage robot lihtsalt ja kinnitage see teise koha külge. 

  Nendel automatiseeritud aknapesurobotitel on ka nutikas tehnoloogia, tänu millele suudavad nende andurid tuvastada klaasi ja akna servasid. See tagab, et nutikas seade ei liigu akna servast edasi ja kuku maha.

  Paljud kaasaegsed maja kujunduselemendid hõlmavad libedaid klaaspindu. Kuigi see näeb välja moekas ja ilus, on selle puhtuse säilitamine vaevaline. Õnneks ei puhasta aknapesurobotid ainult aknaid - mustus igal klaaspinnal on nende vaenlane. Enam ei pea te oma peeglite ja dušiklaasi puhastamisega käsi vaevama. Kuid olge odavate peeglitega ettevaatlik, kuna klaasi paksus on enamasti umbes 3 mm ja aknapesuroboti imemine võib neid murda. Dušiklaasid kipuvad olema piisavalt tugevad, et nende katki minemise pärast ei pea muretsema. 

   

  Ei mingeid triipe enam

  Kui te ei kasuta käsitsi puhastades õiget tehnikat, saate tulemuseks aknad, mis on täis ebameeldivaid triipe. Muidu võivad aknad tunduda selged ja puhtad, kuid kui neid päikesevalgus tabab, näete kõiki puhastusliigutusi, mille oma akendel teinud olete.

  See on veel üks põhjus, mille pärast ei pea aknapesuroboti kasutamisel muretsema. See ei jäta teie akendele mingeid jälgi, kuna see liigub siksakiliselt. Võite leida isegi vibreeriva puhastuspeaga mudeleid, mis puhastavad akent nii, et mustusest veelgi tõhusamalt vabaneda.

  Need näevad lahedad välja

  Kes ei peatuks ja ei vaataks, kui näevad väikest nutikat robotit, mis tänapäeva imena akna kohal sumiseb, samal ajal kui te puhkate diivanil, loete hommikusi uudised ning naudite tassitäit kohvi.

  Seega omab aknapesurobot mitmeid eeliseid käsitsi akende pesemise ees. Vali välja vaid sobiv mudel ja naudi puhtaid klaaspindu aastaringselt!

  Read more

 • Parimad aknapesurobotid

  Posted on by Roger Rehe

   

  • Kuidas aknapesurobot töötab?
  • Kuidas valida aknapesurobotit?
  • Parimad aknapesurobotid

  Küsimus, kuidas puhastada aknaid nii, et protsess oleks tõhus ja tulemus veatu, vaevab paljusid meist. Aknapesu ei ole olnud just kõige meeldivam majapidamistöö, kuid tänu aknapesurobotile vajub see vaev minevikku. Kuigi need seadmed saavad majapidamistes üha populaarsemaks, on aknapesurobotid veel küllaltki uued ja kohati tundmatud. Tutvume lähemalt nende põhiliste funktsioonide ja kasutamisega.

  Kuidas aknapesurobot töötab?

  Endiselt leidub neid, kes arvavad, et aknapesurobot võib aknalt kergesti maha kukkuda, kuid selle pärast pole vaja muretseda. Sellised seadmed kinnituvad aknale vaakummeetodil, osadel mudelitel on ka turvanöörid. Robotite külge kinnitatakse lapid või harjad – seadme liikumisel nad pöörlevad ja puhastavad seeläbi akende pinda. Moodsamatel mudelitel võivad olla ka pihustid, mis pritsivad klaasile pesuainet.

  Kuidas valida aknapesurobotit?

  Et aidata teil otsustada, milline robot sobib teie akende puhastamiseks kõige paremini, peaksite kaaluma järgmist.

  • Toiteallika tüüp. Aknapesurobotid võivad olla juhtmega või juhtmevabad. Esimest tüüpi mudel võib töötada pidevalt ilma toite katkemist kartmata. Kui teil on palju aknaid ja need on suuremad, peaksite sellist varianti kaaluma. Kui aga majas on väiksemaid lapsi või lemmikloomi, võib juhe nende tähelepanu köita ja selle tõmbamisel võib robot maapinnale kukkuda. Sellistel juhtudel on täieliku ohutuse ja mugavuse tagamiseks sobivamad juhtmevabad robotid, kuna pole vaja elektripistikut. Neid piirab aga aku mahutavus, seega tasuks silmas pidada, kui kaua seade ilma laadimiseta töötab.
  • Juhtimine. Erinevaid aknapesuroboteid saab juhtida nutitelefoni, korpusel olevate nuppude või puldiga. Mõned mudelid võivad pakkuda ka eelnimetatud valikute kombinatsioone.
  • Kuju. Aknapesurobot võib olla ümmarguse või kandilise kujuga. Esimene variant jõuab raskemini akende servadeni ning ei sobi eriti raamita akende jaoks, ent sellised seadmed on kergemad ja kompaktsemad. Samal ajal on ruudu- või ristkülikukujulistel robotitel sageli tundlikumad andurid ning nad saavad puhastada ka raamita klaasi. Samuti jõuavad need paremini ka erinevatesse nurkadesse..
  • Rakendus. Sageli saab neid roboteid kasutada mitte ainult akende, vaid ka peeglite, plaatide, klaasist vaheseinte või muude siledate vertikaalsete pindade jaoks. Mida mitmekülgsema mudeli valite, seda lihtsam teil läbi viia erinevaid koristustöid.
  • Funktsionaalsus. Lisaks juba mainitud funktsioonidele võivad aknapesurobotid pakkuda erinevaid pesurežiime, täiustatud navigatsioonisüsteeme ja muid sarnaseid eeliseid. Kõik need mõjutavad ka seadmete hinda, mistõttu on oluline silmas pidada ka seadme hinnaklassi.

  Parimad aknapesurobotid

  Tutvustame lähemalt aknapesuroboteid, mis on viimasel ajal enim ostjate tähelepanu pälvinud

  Mamibot W120-T

  See väga soodne aknapesurobot suudab pakkuda järgmisi funktsioone:

  • Nutikad juhtimisrežiimid tagavad akende veelgi tõhusama ja kvaliteetsema puhastamise;
  • Kauakestev mootor mis on üliefektiivne, kuid vaikne – selle seadme müra ulatub 65dB-ni;
  • Spetsiaalse disainiga mikrokiudlapp ei kriibi pinda ega jäta klaasile jälgi.

  Ecovacs Winbot 920

  See juhtmevaba aknapesurobot on üks parimaid tänu järgmistele funktsioonidele.

  • 3 puhastusrežiimi erinevateks töödeks – valida saab automaatse, süva- ja kohaspetsiifilise programmi vahel;
  • Mugav juhtimine – saab kasutada spetsiaalset äppi või hääljuhtimist;
  • Automaatne servatuvastus tagab, et robot saab ohutult puhastada nii raamitud kui ka raamita pindu.

   

  Hutt W66

  Selles nimekirjas viimane, kuid kindlasti mitte halvim aknapesurobot järgmiste omaduste tõttu:

  • Nuppude või kaugjuhtimispuldi kasutamine on äärmiselt lihtne ja kergesti mõistetav;
  • Tõhus protsessor planeerib marsruudid, mis võimaldavad teil saavutada parimaid tulemusi - pärast mustuse tuvastamist puhastab robot seda intensiivsemalt või mitu korda;
  • 150 ml vee mahuti, mis puhastab täis paagiga ca 70-80 ruutmeetrit akna pinda.

  Read more

 • Vaipade auruga puhastamise eelised tervisele

  Posted on by Roger Rehe

  1. Vaipade puhastamine kõrvaldab kinni jäänud saasteained.

  Keskkonnakaitseagentuuri andmetel võib määrdunud vaip säilitada mitmeid siseõhu saasteainete allikaid, sealhulgas lemmikloomade kõõm, prussakate allergeenid, plii, osakeste saaste ning igapäevane mustus ja tolm. Mürgised õhugaasid võivad nendele osakestele kleepuda ja jääda ka vaiba sisse. Need mürgised gaasid võivad vabaneda igapäevaste tegevuste, nagu tolmuimeja ja vaiba peal kõndimise käigus, mis võivad teie kodu õhu saastada. Aurupuhastid tapavad need bakterid ja suudavad eemaldada sügavale kinni jäänud saasteained.

  2. Vaipade puhastamine aitab tolmulestadest vabaneda.

  Paljudes kodudes esineb tolmulestade nakatumist, kuid enamik majaomanikke ei ole nakatumisest teadlikud, kuna olendid on mikroskoopilised. Tolmulestad ise ei ole allergeenid, kuid jätavad sageli maha väljaheited ja kehatükid, mis on. Nende osakeste mikroskoopilise suuruse tõttu saab neid kergesti sisse hingata, kui piirkond on häiritud, mis võib allergiat süvendada. Paljud professionaalsed vaibapuhastusettevõtted kasutavad vaipade hooldustöödel aurupuhastusena tuntud tehnikat, mis seab teie vaiba kõrgele temperatuurile, kus tolmulestad ei suuda ellu jääda.

  3. Vaipade puhastamine võib aidata vältida hallituse teket.

  Eriti kõrge õhuniiskusega piirkondades on määrdunud vaipadel niiskuse käes kokkupuutel suur oht hallitusseente tekkeks. Vihmase ilmaga satub niiskus sageli koju ja võib vajuda sügavale vaibakiududesse, kui seda ei kuivatata ega imeta kohe tolmuimejaga. Vaiba korrapärane puhastamine võib takistada  hallituse kasvu. Niiskuse kõrvaldamisega saate vältida hallituse teket, mis võib teie tervisele kahjulik olla, kui seda liiga kaua ignoreerida.

  4. Tõstab siseõhu kvaliteeti.

  Vaiba puhastamine parandab teie kodu õhukvaliteeti ja muudab teie kodu tervislikumaks. Parimad tolmuimejad puhastavad vaid 1/4 vaiba ülemisest kiust! Seevastu suudab aurupuhasti tänu survele tungida vaiba viimase kihini.Tolm ei lange ainult pealmisele kihile. See on nii õhuke, et liigub üsna kiiresti alla (tänu meie sõbra gravitatsioonile).

  5. Laste terviseohutus.

  Kuigi igasugune hõljuv sete on inimestele kahjulik, võivad lapsed olla kõige hullemad ohvrid. Tavaliselt veedavad lapsed suurema osa ajast põrandatel. Halb on see, et nende immuunsüsteem pole veel nii tugevaks arenenud kui meie oma. Olgu selleks siis lastehoid, kodu või kool, laste tervise osas peate oma vaipu regulaarselt puhastama, et hoida oma lapsi vaibakiududes sisalduvate saasteainete eest kaitstuna.

  Read more

 • Kõik, mida pead juhtmevaba tolmuimeja kohta teadma

  Posted on by Roger Rehe

  Kas mõtlete tolmuimeja hankimisele? Maailmas, mis on täis valikuid, on palju kõike, mille vahel valida, sealhulgas puhastusseadmed, nagu tolmuimejad. Meie uuringute põhjal on Jimmy JV51 tolmuimeja suurepärane tolmuimeja. See on nii mõistliku hinnaga kui ka Forsateki ostjatele väga populaarne.

  Mis on juhtmevaba tolmuimeja?

  Pole tähtis, kes neid valmistab: Dirt Devil, Hoover, Dyson, Black & Decker, Eufy – nimekiri on lõputu – Juhtmevaba tolmuimeja idee on kõikjal sama. Juhtmevaba tolmuimeja on püsttolmuimeja tüüp, kuid kergem ja vähem võimsam versioon. Erinevalt traditsioonilistest tolmuimejatest ei ole Juhtmevaba tolmuimejal kotti prahi püüdmiseks. Selle asemel kasutab see anumat mis tuleb kasutuskordade vahel tühjendada.

  Need on kavandatud olema kompaktsed ja kaasaskantavad; juhtmeta tolmuimejat saab hõlpsasti kaasas kanda ja seda on suhteliselt lihtne kasutada. Mõned muutuvad isegi käeshoitavaks tolmuimejaks, eemaldades kerge pulga käepideme või elektrilise puhastuspea, muutes need ideaalseks enamaks kui põranda ja vaipade puhastamiseks.

  Tegelikult sobivad tolmuimejad kompaktse suuruse tõttu kõige paremini raskesti ligipääsetavates kohtades, näiteks mööbli all või ümber. Mugavuse ja kasutusmugavuse huvides on valida kahe peamise tüüpi tolmuimejate vahel: juhtmega ja juhtmeta.

  Mille jaoks on juhtmevaba tolmuimeja parim?

  Traditsiooniliselt arvati, et juhtmevaba tolmuimejad sobivad hästi ainult puupõrandate ja väga madala karvaga vaipade jaoks. Tänapäeval on aga saadaval lai valik tolmuimejaid ja mõned neist on piisavalt võimsad, et neid saaks kasutada põhitolmuimejana. Kui teil on väike maja, kus on minimaalselt vaipkatteid, võib kogu kodu puhastamiseks piisata juhtmevabast tolmuimejast.

  Seda tüüpi tolmuimeja sobib eriti hästi kohtade puhastamiseks ja sellistesse kohtadesse jõudmiseks, kuhu suurem ja mahukam tolmuimeja ei ulatu. Kergekaalulisus muudab selle kaasaskantavamaks ja hõlpsamini kasutatavaks kiirete ja koheste tööde tegemiseks, näiteks enne õhtusööki köögis mahaloksunud jahu korjamiseks. See sobib suurepäraselt kergeks puhastamiseks ja hoolduseks.

  Juhtmeta valik võimaldab suuremat kaasaskantavust. Võite selle isegi liikvele kaasa võtta, sest saate valida laetava tolmuimeja või vahetatavate akudega tolmuimeja vahel.

  Tänu oma disainile ja funktsioonile on enamik tolmuimejaid ideaalsed paljaste kõvade põrandate, heledate vaipkattega alade ja vaipadega majadesse. Rulliga tolmuimejaid saab kasutada ka tugevama vaibaga kaetud kohtadel, kuid mida sügavamal on mustus, seda ideaalsemaks muutub juhtmevaba tolmuimeja kasutamine.

  Mida otsida hea tolmuimeja juurest?

  Nagu kõik muud turul pakutavad, on ka tolmuimejad erinevate hindade ja funktsioonidega. Mida võimsamad on funktsioonid, seda kallim ta on. Endale parima valimiseks peate teadma, milleks seda vajate ja milliseid funktsioone teil vaja on.

  Alustuseks peate valima juhtmega või juhtmeta tolmuimeja vahel.

  Juhtmeta – see kasutab vahetatavaid akusid või ühendub laadijaga, mida hoiate pistikupesa lähedal. Need võimaldavad ülimat kaasaskantavust, kuna on lahti ühendatud, andes teile vabaduse praktiliselt kõikjal koristada. Kuid see jätab teie aku kasutuskorra piiratud võimsusega, nii et kui koristate suurt maja, ei kesta see teie peamise puhastusvahendina kuigi kaua – 15–40 minutit.

  Juhtmega – see vajab pistikupesa, mis annab teile lõputu toiteallika, et puhastada nii palju kui soovite. Juhe tähendab aga seda, et olete ühendatud saadaoleva pistikupesa raadiusega. Suurema ulatuse saavutamiseks peate ostma pikema juhtmega tolmuimeja ja juhtme pikkus sõltub hinnast. Kuid pidage meeles, et enamik tarbijaid leiab, et juhtmega varrastolmuimejad on vastupidavamad kui juhtmeta tolmuimejad.

  Akutolmuimeja Jimmy JV51, 21.6 V

  Siin on peamised funktsioonid, mis varieeruvad mis tahes tolmuimeja puhul:

  Imemisvõimsus: Tolmuimejad on puhastusseadmed, nii et kõige olulisem asi, mida selle ostmisel teha, on veenduda, et sellel on võimsus töö tegemiseks. Teie tolmuimejal peaks olema piisavalt imemisvõimsust, et mugavalt koguda mitmesuguseid sodisid, sealhulgas lemmikloomade karvu ja mustusetükke.

  Suurus/kaal: kõik tolmuimejad on valmistatud nii, et need oleksid kerged ja palju kaasaskantavamad kui nende traditsioonilised kolleegid. Kuid mõned on väiksemad ja kompaktsemad kui teised. Nende hõlpsasti käsitletav suurus ja kaal muudavad need ideaalseks inimestele, kes võitlevad raskemate masinatega, nagu eakad või puuetega inimesed.

  Sisse- ja väljalülitusvõimalustega harjarull: Esiteks on vaipade ja vaipade korralikuks puhastamiseks vajalik harjarull. Pulga- või käsitolmuimejaga aga tagab harjarulli puudumine selle, et kõvade põrandate ja muude siledate pindade puhastamisel praht ringi ei lendaks. Hea tolmuimejaga on kaasas võimalus kasutada vajadusel harjarulli.

  Võimalus puhastada servi ja nurki: raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise mugavuseks loodud korralik tolmuimeja peaks võimaldama teil tolmuimejaga puhastada pragusid ja esemete ümbrust – kas siis lisaseadme või tolmuimeja kompaktse/muundatava disaini abil.

  Käsitolmuimeja muudetavus: mõne tolmuimeja puhul saab kerge pulga või mootoriga puhastuspea eemaldada, et muuta ta käeshoitavaks tolmuimejaks. Käsitolmuimejad sobivad ideaalselt mittepõrandapindade, näiteks polstri puhastamiseks.

  Otsiku suurus: erinevatel tolmuimejatelon erineva suurusega otsikud. Laiem otsik võimaldab teil katta suurema pindala, muutes puhastamise kiiremaks. Kitsam otsik tagab täpse puhastamise jaoks suurema manööverdusvõime kitsastes kohtades.

  Lihtne hooldada: tolmukottideta tolmuimejatena kasutavad tolmuimejad kanistrit, mis tuleb tühjendada. Mõnda tolmuimejat on lihtsam tühjendada, samas kui teised on palju segasemad. Kui teil on allergia, ei pruugi see olla ideaalne.

  Hoiustamine: Lihtne hoiustada, mõned tolmuimejad on põrandapinna säästmiseks varustatud seinakinnitusega. Mõnel on dokkimisjaam, mis hoiab teie tolmuimeja laetuna, seistes põrandal või riputades seinal. Leidub ka selliseid, millel on kokkuklapitavad või kokkupandavad käepidemed kompaktseks hoiustamiseks riiulites ja kappides.

  Viimased Mõtted
  Kui otsustate osta hea tolmuimeja, peate võtma arvesse kõiki neid funktsioone, et veenduda, et ostate oma vajadustele sobiva. Kuid kindlasti küsige endalt, millist tüüpi puhastust vajate, kuna see küsimus määrab lõpuks, millist tüüpi tolmuimejat vajate.

  Varstolmuimeja sobib kõige paremini peamiseks puhastusvahendiks väikestele majadele, kus on kõvad põrandad ja karvaga vaip. Kuid see on kasulik seade igas puhastusarsenalis, eriti kiireks puhastamiseks, kitsastesse kohtadesse jõudmiseks ja muude, mittepõrandapindade puhastamiseks. See on kerge ning seda on lihtne kaasas kanda ja kasutada, lisaks on mõned isegi piisavalt kaasaskantavad, et kõikjale kaasa võtta.

   

  Read more

 • Robottolmuimeja- Kas osta või mitte osta?

  Posted on by Roger Rehe

  Kui kaalud robottolmuimeja ostu, oleks mõistlik eelnevalt selle plussid ja miinused kaalukausile asetada ja otsustada, kas ost õigustab ennast või oleks Sinu koju hoopis sobilikum traditsiooniline tolmuimeja ja/või varstolmuimeja

   

  ROBOTTOLMUIMEJA PLUSSID

   

  Ajasääst

  Mõistagi - mugavus ja ajasääst. Kuni tolmuimeja tööd teeb, saad Sina tegeleda muude asjadega. Tegelikult ei pea Sa isegi kodus olema -  robottolmuimeja on võimalik programmeerida koristama ka ajaks,  kui kodu on tühi ja keegi segamas pole.

   

  Ligipääs keerulistesse kohtadesse

  Kuna robottolmuimejad on pisikesed ja madalad, pääsevad need hõlpsasti ligi ka keerukatesse kohtadesse - kappide ja mööbli alla, kuhu tavalise masinaga nii lihtsalt ei pääse. Samuti on nende imemisvõimsus sätitud nii, et puhtaks saavad ka nurgad ja nurgatagused. 

   

  Kiire ja efektiivne tulemus

  Nutikamad robotid kaardistavad korteri või maja lae järgi endale sobiva koristusmarsruudi ning jälgivad seda ka tulevikus. Targa masina sensorid aitavad tal olla süsteemne, teades täpselt, kust on juba  koristanud ning kust veel vaja läbi veereda. 

   

  Ülimugav suurte pindade puhastamiseks.

  Kui tegemist on suurte koristamist vajavate pindadega, kus robot saab segamatult liikuda, saab see koristamisega iseseisvalt toime täiesti iseseisvalt ja paigutub peale koristustööde lõpetamist ise laadijasse. 

   

  ROBOTTOLMUIMEJA MIINUSED

   

  Hind 

  Hinnad on võrreldes tavalise tolmuimejaga mõnevõrra kallimad ja algavad mõnesajast eurost. Kallimad robottolmuimeja mudelid maksavad ca 800-900€. Soodsaim mudel, mis meie kaupluses hetkel saadaval, on Mamibot Petvac 300, mille hinnaks 229€.

  Kohmakas rohke mööbliga pisikese korteris

  Kui kodus leidub põrandal lebavaid juhtmeid, mööblit või esemeid, mille vastu robot võib põrkuda või millesse takerduda, ei ole robottolmuimeja parim valik. 

   

  Tolmuurni tühjendamine tihedam, kui tavalisel masinal.

  Kuna roboottolmuimeja on pisike ja kompaktne, ei ole tal ka traditsioonilist tolmukotti vaid konteiner, mis on pisem ja vajab tihedamat tühjendamist, kui traditsioonilise masina tolmukott. Kuigi turul hakkab järjest enam pakkuda olema automaatse tühejendusjaamaga robottolumuimejaid, mis tühjendavad ennast ise.

   

  Imemisvõimsus

  Kuna tegemist on pisikese masinaga, jääb roboti võimsus enamasti pisut veel alla võimsaimate traditsiooniliste imejate näitudele. 

  Seega, otsusta, mis on Sinu jaoks oluline - kas mugavus ja ajavõit või pisut suurem investeering ning mõistagi, kas Sinu kodu on robotile kohane koristustander.

   

  Vaata kogu meie robottolmuimejate valikut siit.

  Kogu varstolmuimejate valiku leiad siit.

  Read more