Posted on by Roger Rehe

  • Ohutus
  • Lihtne lahendus
  • Minimaalne pingutus
  • Ei mingeid triipe enam
  • Need näevad lahedad välja

Aknapesuroboti abil on aknad sise- ja välistingimustes hõlpsasti puhastatavad, sealhulgas ka raskesti ligipääsetavamad kohad. Aknapesurobot puhastab tavaliselt terve akna servast servani, andes teada, kui see on tööga valmis saanud. Aknapesurobotid ühendavad automatiseeritud liikumise aknapesutehnoloogiaga ja tavaliselt jäävad need akende külge kasutades mootori abil töötavat imemistehnikat. Kui need on akna külge kinni jäänud, saavad nad akna automaatselt servast servani pesta, võimaldades teil ära puhastada kõik kõrged, kättesaamatud aknad. 

Kui enamikul aknapesurobotitel on samad üldised omadused, siis mõned pakuvad erinevaid funktsioone, puhastusmeetodeid ja kõrguse piiranguid. Toome teieni viis põhjus, miks endale aknapesurobot soetada. 

Ohutus

Akna pesemine 16. korrusel, eriti väliskülje pesemine, pole tegevus, mida võiksite nimetada ohutuks. Kui teie kodu on kõrgel korrusel, on isegi magnetpuhastiga oht kukkuda ja endale haiget teha. Isegi majaomanike peavad kõrgemate akendeni jõudmiseks millegi peale astuma ja olukord võib muutuda ohtlikuks. Aknapesurobotiga ei pea te kukkumise ohu pärast muretsema. Kui te pole huvitatud akrobaatikast, visake redel minema, hoidke end turvaliselt ja kasutage mugavat aknapesurobotit.

Lihtne lahendus

Aknapesuroboti ostmisel ei pea turvalisus olema teie peamine põhjus. Käsitsi puhastamine võtab palju aega ja energiat, eriti kui peate moppi ikka ja jälle loputama. Kujutage lihtsalt ette kergendust, mida tunnete, kui selle töö tegemiseks kulub 20 sekundit teie päevast. 

Need nutikad robotid sobivad suurepäraselt ka nurkade tuvastamiseks ja puhastamiseks tänu tehisintellektile ja servade tuvastamise anduritele. Seega ei pea te muretsema raskesti ligipääsetavate kohtade pärast. Lisaks on nendes olevad mikrokiust padjad tavaliselt pesumasinas pestavad. Neid on ka lihtne seadistada kahe juhtimisvõimalusega: äppi ja kaugjuhtimispuldiga. Puudutage lihtsalt selle lülitit ja see hakkab teie aknal tööle. 

Minimaalne pingutus

Enamik aknapesuroboti puhastusvahendeid on kerged. Saate oma seadme hõlpsasti kätte võtta ja iseseisvalt oma akna külge kinnitada. Kui see on ühe akna pesemisega valmis saanud, siis eemaldage robot lihtsalt ja kinnitage see teise koha külge. 

Nendel automatiseeritud aknapesurobotitel on ka nutikas tehnoloogia, tänu millele suudavad nende andurid tuvastada klaasi ja akna servasid. See tagab, et nutikas seade ei liigu akna servast edasi ja kuku maha.

Paljud kaasaegsed maja kujunduselemendid hõlmavad libedaid klaaspindu. Kuigi see näeb välja moekas ja ilus, on selle puhtuse säilitamine vaevaline. Õnneks ei puhasta aknapesurobotid ainult aknaid - mustus igal klaaspinnal on nende vaenlane. Enam ei pea te oma peeglite ja dušiklaasi puhastamisega käsi vaevama. Kuid olge odavate peeglitega ettevaatlik, kuna klaasi paksus on enamasti umbes 3 mm ja aknapesuroboti imemine võib neid murda. Dušiklaasid kipuvad olema piisavalt tugevad, et nende katki minemise pärast ei pea muretsema. 

 

Ei mingeid triipe enam

Kui te ei kasuta käsitsi puhastades õiget tehnikat, saate tulemuseks aknad, mis on täis ebameeldivaid triipe. Muidu võivad aknad tunduda selged ja puhtad, kuid kui neid päikesevalgus tabab, näete kõiki puhastusliigutusi, mille oma akendel teinud olete.

See on veel üks põhjus, mille pärast ei pea aknapesuroboti kasutamisel muretsema. See ei jäta teie akendele mingeid jälgi, kuna see liigub siksakiliselt. Võite leida isegi vibreeriva puhastuspeaga mudeleid, mis puhastavad akent nii, et mustusest veelgi tõhusamalt vabaneda.

Need näevad lahedad välja

Kes ei peatuks ja ei vaataks, kui näevad väikest nutikat robotit, mis tänapäeva imena akna kohal sumiseb, samal ajal kui te puhkate diivanil, loete hommikusi uudised ning naudite tassitäit kohvi.

Seega omab aknapesurobot mitmeid eeliseid käsitsi akende pesemise ees. Vali välja vaid sobiv mudel ja naudi puhtaid klaaspindu aastaringselt!